Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

Przyjazd gości z Francji

W dniach od 13 do 17 kwietnia 2016 roku będziemy gościli w naszej Gminie 47 osobową Grupę przyjaciół z Francji. Grupa przyjeżdża w ramach wspólnego projektu muzycznego. Większość działań będzie się odbywała w Zespole Szkół w Rokitach ponieważ razem z uczniami tej szkoły od września 2015r. przygotowują wspólny musical.

W czasie wizyty odbędą się  wspólne próby zakończone wystawieniem spektaklu: w piątek ( 15 kwietnia) w sali widowiskowej GCKiB w Czarnej Dąbrówce o godz. 19:00, a w sobotę (16 kwietnia) w Zespole Szkół w Rokitach o godz.18:00.

 

Wszystkich mieszkańców już teraz serdecznie zapraszamy do obejrzenia wspólnego przedsięwzięcia.

 

W czasie tej wizyty nasi goście  zobaczą Szymbark, pojadą nad morze i wspólne z grupą dzieci i młodzieży ze szkoły w Rokitach obejrzą  spektakl w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

 

W sobotę po spektaklu zapraszamy wszystkie osoby zaprzyjaźnione z grupą z Francji na pożegnalną kolację, która odbędzie się w Zespole Szkół w Rokitach.

Czytany 2116 razy
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
  • Wydrukuj
  • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy