Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

Wnioski do „Działaj Lokalnie 2015”

Grupa nieformalna „RR-Razem Raźniej" pod patronatem stowarzyszenia Loko-motywa napisała wniosek do Fundacji Rozwoju Lokalnego Parasol w Bytowie na ogłoszony konkurs w ramach „Działaj Lokalnie” i otrzymaliśmy dofinansowanie na kwotę 4500zł.

Coraz trudniej dostać środki z Działaj Lokalnie bo konkurencja jest duża, w tym roku  na 35 złożonych wniosków dofinansowanie dostało tylko 14. Oprócz projektu Loko-motywy, z 5  wniosków, które wpłynęły z Gminy Czarna Dąbrówka, dofinansowanie otrzymał również wniosek stowarzyszenia „Cztery pory roku”

Projekt  Loko-motywy swoim działaniem obejmie 7 sołectw, będą  to: Rokitki, Rokiciny, Bochowo, Bochówko, Dęby, Karwno i Kozy.

Ideą projektu jest współpraca i integracja o szerokim zasięgu, będziemy się spotykać, uczyć, bawić, wymieniać doświadczenia i udzielać się w różnych dziedzinach. Oprócz działań stacjonarnych, wybierzemy się na wycieczkę rowerową, zabierzemy maluchy do Krainy fantazji oraz popłyniemy z prądem na kajakach.

Pierwsze spotkanie osób zaangażowanych z każdego sołectwa odbędzie się we wtorek a spotkamy się w Izbie Regionalnej w Rokitkach i wtedy  napiszemy więcej!

Prezes stowarzyszenia

Małgorzata Kotłowska

Czytany 2741 razy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
  • Wydrukuj
  • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy