30 marca 2026 r. w GCKiB odbyło się Walne zebranie członków Stowarzyszenia „LOKO-MOTYWA”. Podczas spotkania przedstawiono sprawozdanie merytoryczne oraz finansowe z działalności stowarzyszenia za 2025 rok. Po zapoznaniu się z przedstawionymi informacjami uczestnicy zebrania jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządowi, wyrażając tym samym uznanie dla jego pracy i zaangażowania.
Zarząd stowarzyszenia zaprasza wszystkich członków i sympatyków na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Loko-Motywa, które odbędzie się dniu 13 marca 2023 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Czarnej Dąbrówce.


