Ułatwienia dostępu

Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

Do mieszkańców i sympatyków gminy Czarna Dąbrówka !!!

Zarząd Stowarzyszenia LokoMotywa dziękuje bardzo wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku za rok 2013 na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Wielkie, naprawdę wielkie dzięki za wpłaty z tytułu 1% na rzecz naszego Stowarzyszenia LokoMotywa. W zeszłym roku, pobiliśmy rekord zebraliśmy około 2000 zł.

Kochani jesteście wielcy, dziękujemy za każdą sumę przekazaną na rzecz Stowarzyszenia.

Wiadomo na wszystko nie starczy i prosimy, bardzo prosimy pamiętajcie o Naszym Stowarzyszeniu przy następnym rozliczaniu z Urzędem Skarbowym w 2015 roku. Zachęcenie znajomych do przekazania stowarzyszeniu 1% podatku dochodowego.

 

Jeśli zdecydujecie się Państwo wesprzeć nasze działania, to wypełniając PIT-y, w miejscu do tego przewidzianym należy wpisać:

„Fundacja Rozwoju Lokalnego Parasol - KRS 0000240766 „dla Stowarzyszenia Loko-motywa” 

 

W zamian za wsparcie nas swoim 1% podatku,  stowarzyszenie oferuje swoją nieodpłatną pomoc przy rozliczaniu PIT.

W tym celu Prezes stowarzyszenia, nieodpłatnie będzie przyjmować interesantów w każdy czwartek lutego i marca 2015 r. w godzinach od 8:00 – 15:00 w pokoju nr 34  w Urzędzie Gminy Czarna Dąbrówka.

Osoby, które przyniosą ze sobą swoje dokumenty oraz  rozliczenie za 2013, mogą liczyć na wysłanie swojej deklaracji przez Internet co znacznie skraca czas oczekiwania na zwrot podatku

 

Zapraszamy również osoby, które rozlicza ZUS i same już nie muszą się rozliczać. Dokonując rozliczenia ponownie, nie ponoszą żadnego ryzyka ani kosztów a mogą podarować swój 1% podatku na szczytny cel.

 

Bądź  lokalnym patriotą, niech 1% Twojego podatku procentuje w TWOJEJ GMINIE!                                                 

Czytany 8624 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
  • Wydrukuj
  • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy