Ułatwienia dostępu

Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

Nagroda Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego

11 grudnia 2014 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się XX - Jubileuszowa Gala Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego. Wśród nagrodzonych znalazło się stowarzyszenie LOKO-MOTYWA.

Wyróżnienie odbierała prezes stowarzyszenia Małgorzata Kotłowska wraz z wójtem Janem Klasa.

To bardzo prestiżowa nagroda, przyznawana od 20 lat dla wyróżniających się organizacji pozarządowych w województwie pomorskim.

 

 Stojąc na scenie wraz z innymi wyróżnionymi czułam się fantastycznie, wrażenie zapierało dech w piersiach, mając przy swoim boku wójta Gminy Jana Klasę, czułam, że możemy zrobić jeszcze wiele więcej, że nie spoczniemy na laurach tylko wykorzystamy tą energię jaką daje tak prestiżowe wyróżnienie, na dalszą działalność, powiedziała Małgorzata Kotłowska.

 

  • DSC03841
  • DSC03842
  • DSC03843
  • DSC03849
  • DSC03855

 

Czytany 5735 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)
  • Wydrukuj
  • Email
Więcej w tej kategorii: « Gala Wędkarska

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy