Ułatwienia dostępu

Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

Konsultacje nowej perspektywy finansowania Unii Europejskiej

Lokalny punk informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego z zakresu nowej perspektywy finansowania Unii Europejskiej na lata 2014-2020 oraz założeń nowych programów operacyjnych.

Konsultacje odbędą się 17 marca 2015 r. w godzinach 10.00 – 12.00 a Sali Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka Tel: 59 846 81 14

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku należy do Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie pomorskim. Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich koordynowana jest przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, a jej działalność jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna. Punkt prowadzi Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

 

LPI FE w Słupsku obejmuje swoim działaniem powiat bytowski.

 

LPI FE w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI). Bezpłatne  konsultacje odbędą się  17 marca 2015 roku , w godzinach 10.00-12.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce, ul. Gdańska 5.

Nie prowadzimy zgłoszeń. Czekamy na wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich.

 

W ramach MPI  pracownicy LPI FE w Słupsku udzielą  bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W trakcie dyżuru będzie można się dowiedzieć czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do wsparcia w ramach założeń z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020, jakie są zasady ubiegania się o dotację oraz gdzie należy szukać informacji na temat wsparcia ze środków unijnych w nowej perspektywie finansowej.

 

Szczegółowych informacji na temat MPI udziela:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku

ul. Portowa 13 B; 76-200 Słupsk

tel. 59 846 81 14; 59 846 81 15

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Godziny otwarcia Punktu:

poniedziałek: 8:00-18:00

wtorek-piątek: 8:00-16:00

Czytany 4802 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
  • Wydrukuj
  • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy