Ułatwienia dostępu

Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

1% dla Stowarzyszenia „Loko-Motywa”

Do mieszkańców i sympatyków gminy Czarna Dąbrówka !!! Stowarzyszenie „LOKO-MOTYWA” zwraca się z serdeczną prośbą  o przekazanie na działalność naszego stowarzyszenia 1% Waszego podatku.

W związku z faktem, że jesteśmy młodą organizacją nie posiadamy  statusu Organizacji Pożytku Publicznego, dlatego sami nie możemy pozyskiwać środków z Urzędu Skarbowego.

Zawarliśmy umowę z Fundacją Parasol z Bytowa, która zobowiązała się przekazać nam środki, które wpłyną z adnotacją „dla Stowarzyszenia LOKO-MOTYWA”

 

Jeśli zdecydujecie się Państwo wesprzeć nasze działania, to wypełniając PIT-y, w miejscu do tego przewidzianym należy wpisać: Numer KRS 0000240766, Cel szczegółowy 1% „dla Stowarzyszenia Loko-motywa”

Osoby zainteresowane naszą działalnością zapraszamy na naszą stronę: www.loko-motywa.pl

 

W zamian za wsparcie nas swoim 1% podatku, stowarzyszenie oferuje swoją nieodpłatną pomoc przy rozliczaniu PIT !!!

W tym celu członek stowarzyszenia, nieodpłatnie będzie przyjmować interesantów w każdy poniedziałek w godzinach od 15:00 – 16:00 oraz czwartek w godzinach od 14:00 – 15:00 do końca marca 2017r. w Urzędzie Gminy,  ul. Gdańska 5 (pokój nr 34 - na poddaszu).

 

Osoby, które przyniosą ze sobą swoje dokumenty oraz rozliczenie za 2015, mogą liczyć na wysłanie swojej deklaracji przez internet co znacznie skraca czas oczekiwania na zwrot podatku.

Czytany 3737 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)
  • Wydrukuj
  • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy