Ułatwienia dostępu

Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

Stowarzyszenie LOKO-MOTYWA organizuje w Mikorowie I Przegląd amatorskiej twórczości muzycznej im. Yacha Paszkiewicza

Celem głównym festiwalu  jest propagowanie działalności artystycznej ,kulturalnej a w szczególności stwarzanie możliwości prezentowania się osobom , grupom, zespołom muzycznym i innym. Mikorowo jest właśnie takim miejscem , ono do życia potrzebuje artystów i ludzi dla których tworzące się życie artystyczne ma znaczenie.

Przedmiotem konkursu jest prezentacja amatorskich grup, zespołów muzycznych wykonujących utwory własne i covery w języku polskim, angielskim ,kaszubskim, ukraińskim lub innym.
Regulamin  festiwalu  i karty zgłoszeniowe są dostępne na fb  stronie przeglądu oraz na stronie www.wojslaw-music-festival.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 30 czerwca , ale nie czekajcie na ostatnią chwilę ,przesyłajcie je jak najszybciej. Zgłosiły się już pierwsze kapele , bliższe informacje są na stronie Festiwalu.

Po wstępnej weryfikacji zgłoszeń otrzymacie  zaproszenia do udziału w Festiwalu. Ułożony zostanie program występów. W trakcie festiwalu zaprezentuje się ok. 10 kapel ,zespołów, grup, wokalistów z różnych gatunków muzycznych.

Uczestnikom konkursu przyznane zostaną nagrody . Przewidujemy trzy główne nagrody - sesje w profesjonalnym  studio nagraniowym oraz statuetki i inne nagrody. szczegóły na fb i stronie festiwalu.

Przegląd konkursowy odbędzie się w dniu 21 lipca na Wojsław Music Festival Mikorowo 2018   - już teraz zapraszamy na wydarzenie  -Tworzymy ten Festiwal dla Was.

Strona festiwalu

Czytany 4115 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
  • Wydrukuj
  • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy