Ułatwienia dostępu

Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

Kolejna wizyta Francuskich Przyjaciół

Drodzy członkowie i sympatycy stowarzyszenia Loko-motywa, pragniemy poinformować Was o kolejnej wizycie naszych Francuskich przyjaciół. Tym razem przybywają do nas rolnicy oraz osoby związane z rolnictwem francuskim.

Będą u nas krótko, bo tylko od 11.02 do 15.02.2022r., mimo to chcemy im pokazać kilka gospodarstw rolnych, które często oprócz podstawowej pracy na roli rozwijają się w różnych innych kierunkach, np. produkcja serów oraz wyrobów mięsnych, agroturystyka w różnej postaci, uprawa ogrodów ziołowych, a nawet edukacja pro środowiskowa lub regionalna itp.

Oprócz odwiedzania polskich rolników, znajdziemy również czas na integrację, w związku z czym zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie integracyjne z poczęstunkiem, które odbędzie się 13 lutego 2022 o godz. 17:00 w Sali Ośrodka Kultury w Czarnej Dąbrówce.

Będzie czas na wymianę doświadczeń i informacji podczas rozmów, będzie też radośnie i wesoło, z muzyką i tańcami w tle.

Liczymy na dużą frekwencję ?

 

Czytany 2221 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
  • Wydrukuj
  • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy