Ułatwienia dostępu

Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

Konkurs na wsparcie Kampanii 1% pod Parasol – 2014

Stowarzyszenie LOKO-MOTYWA wzięło udział w konkursie ogłoszonym przez Fundację Rozwoju Lokalnego "Parasol" pod nazwą: Konkurs na wsparcie Kampanii 1% pod Parasol – 2014. Jako jedyni, na ten cel otrzymaliśmy z Fundacji Parasol, darowiznę w kwocie 500zł. oraz gadżety promocyjne.

Formularz Promocyjny

Planowany termin wydarzenia, Akcji:

05 lutego do 31 marca  2014r.

Szczegółowy Przebieg wydarzenia, akcji:

kampania będzie polegała na:

 • - stworzeniu plakatu i ulotek,
 • - reklama mobilna - umieszczenie plakatu na szybach wszystkich samochodów członków stowarzyszenia loko-motywa,
 • - wolontariusze rozniosą ulotki do możliwie każdego domu w gminie,
 • - plakaty zostaną umieszczone na każdej tablicy ogłoszeń w sołectwach oraz w różnych innych miejscach(sklepy, słupy ogłoszeniowe, przystanki)
 • - plakaty zostaną umieszczone na portalach społecznościowych oraz stronach internetowych: stowarzyszenia Loko-Motywa, gminy Czarna Dąbrówka, Klubu Wolontariatu, Mikorowskiego Klubu Inicjatyw Społecznych, zaprzyjaźnionych organizacji, 
 • - treść plakatu zostanie odczytana w kościele w Rokitach i Nożynie,
 • - nieodpłatne wypełnianie pit-ów w każdą środę lutego i marca 2014r. w goksit w czarnej dąbrówce,
 • - nieodpłatne wypełnianie pit-ów  w poszczególnych wioskach gminnych, wg ustalonego wcześniej harmonogramu. planujemy dyżur 2 razy w lutym i 2 razy w marcu 2014r, w  rokitach, Unichowie, Nożynie, Karwnie, Mikorowie, Kleszczyńcu, Jasieniu, Rokitkach, Bochowie.

W tym sposób promowania  kampanii 1 % pod Parasol wśród uczestników

 • Na plakatach i ulotkach będzie  umieszczona  informacja  o numerze krs  fundacji „parasol”  i sposobie wypełniania pit.

Liczba osób uczestniczących:

 • Przygotowaniem i wydrukiem plakatów i ulotek zajmie się 5 członków stowarzyszenia, mobilna reklama na ok. 35 samochodach przez 45 członków stowarzyszenia, ok 15 wolontariuszy zaangażowanych w roznoszenie ulotek.

Partnerzy zaangażowani w organizację wydarzenia, akcji:

Klub Wolontariatu, Mikorowski Klub Inicjatyw Społecznych, Gmina Czarna Dąbrówka, Świetlice środowiskowe, Centrum Informacji Turystycznej, Parafia w Rokitach i Nożynie, Sołectwa.

Czytany 4410 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 • Wydrukuj
 • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy