Ułatwienia dostępu

Loko Motywa

Stowarzyszenie Lokalne

Mamy na celu działalność na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka

Czytaj Więcej

Środowisko

Dbamy o Środowisko Naturalne

Stowarzyszenie wspiera informacje i edukacje ekologiczną jak również inne działania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego

Czytaj Więcej

Dzieci i Młodzież

Wspieramy Zaiteresowania

Nasze Stowarzyszenie dba o rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im dostępu do technologii informatycznej.

Czytaj Więcej

Niepełnosprawni

Służymy Pomocą

Zapobiegamy wykluczeniu społecznym osób niepełnosprawnych oraz organizujemy wsparcie dla rodzin w kryzysie oraz pomoc i opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych

Wolontariat

Aktywizacja Społeczna

Zajmujemy się także aktywizacją społeczną, wspieramy inicjatywy obywatelskie oraz promujemy i organizujemy wolontariat.

Czytaj Więcej

POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018 - rozwój struktur wspierających NGO w województwie pomorskim

Konkurs AKUMULATOR SPOŁECZNY „POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018 - rozwój struktur wspierających NGO w województwie pomorskim" został rozstrzygnięty.

Hurra!!!

Stowarzyszenie Loko-motywa we współpracy z Fundacją Rozwoju Lokalnego  „Parasol” otrzymało dotację w wysokości 8 000,00zł z Akumulatora Społecznego na „wspieranie” organizacji pozarządowych z terenu powiatu bytowskiego.

W ramach projektu będzie prowadzone Centrum Organizacji Pozarządowych, w którym każda organizacja będzie mogła zgłosić się po poradę czy podpowiedź jak szukać inspiracji oraz pomocy w rozwijaniu swojej działalności.

Bardzo zależy nam na integracji stowarzyszeń oraz różnych grup nieformalnych, więc zaprosimy chętnych na wspólną „kolację pozarządową”  by działacze mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, porozmawiać o sukcesach oraz problemach z jakimi się borykają. Na koniec planujemy wykonanie jednego wspólnego przedsięwzięcia zaproponowanego przez grupę.

O szczegółach będę informowała na bieżąco.

Małgorzata Kotłowska

Prezes Stowarzyszenia Loko-motywa

 

Czytany 4564 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
  • Wydrukuj
  • Email

Skomentuj

Nasz Adres

Stowarzyszenie LokoMotywa

Ul. Gdańska 5
Pokój nr. 34
77-116 Czarna Dąbrówka

Tel. (059) 82-12-660
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Dojazdu

Polecamy